СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Yam
Мова:24 (Romanian / română)
Заголовок:

Platon cu internet după gratii. A intervenit prin Skype în procesul său penal de la Kiev

Резюме:Pe 8 august 2019, la Curtea de Apel din Kiev a avut loc ședința de judecată în cadrul căreia a fost examinată plângerea avocaților din Ucraina a lui Veaceslav Platon (Кобалев) împotriva încheierii instanței de fond, prin care s-a respins contestarea împotriva deciziei de extrădare a Procuraturii Generale din Ucraina, din luna august 2016, scrie realitatea.md.
Посилання:https://news.yam.md/ro/story/9401212
google translate:  переклад
Дата публікації:13.08.2019 18:50:01
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:13.08.2019 17:09:08
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014