СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:24 часа
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Освободиха под гаранция заподозрян за свалянето на малайзийския самолет

Резюме:Освободиха под гаранция заподозрян за свалянето на малайзийския самолетСъд в Киев освободи под гаранция заподозрян в разследването на свалянето през 2014 г. на малайзийския пътнически самолет над Източна Украйна, предадоха Франс прес и Асошиейтед прес. В тази катастрофа бяха убити всичките 298 души на борда на полет МН17. Апелативният съд в Киев освободи под гаранция украинския гражданин Володимир Цемах в замяна на
Посилання:https://www.24chasa.bg/novini/article/7640249
google translate:  переклад
Дата публікації:05.09.2019 15:29:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Свят
Додано:05.09.2019 16:04:13
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014