СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:La Croix
Мова:12 (French / français)
Заголовок:

Ce prisonnier de Kiev que Moscou veut absolument récupérer

Резюме:

L’Ukrainien Volodymyr Tsemakh devrait faire partie de l’échange « massif » de prisonniers bientôt finalisé entre l’Ukraine et la Russie. Le Kremlin a exigé que cet ancien responsable de la défense antiaérienne lui soit livré. Une quarantaine de députés européens ont appelé l’Ukraine à ne pas extrader ce « suspect clé » de la destruction du vol MH17 au-dessus du Donbass

Посилання:https://www.la-croix.com/Monde/Europe/Ce-prisonnier-Kiev-Moscou-veut-absolument-recuperer-2019-09-05-1201045537
google translate:  переклад
Дата публікації:05.09.2019 19:44:58
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:05.09.2019 20:01:52
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014