СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Deník (Vltava-Labe-Press)
Мова:5 (Czech / čeština)
Заголовок:

Nevydávejte ho do Ruska. Ukrajina propustila podezřelého ze sestřelení letu MH17

Резюме:Soud v Kyjevě propustil na kauci Volodymyra Cemacha, který je podezřelý z podílu na sestřelení malajsijského boeingu nad východní Ukrajinou z roku 2014. Informovala o tom agentura Reuters. Skupina ukrajinských poslanců vyzvala prezidenta Volodymyra Zelenského, aby Cemacha nevydával do Ruska. Podle agentury Interfax byl ale už do seznamu osob připravených k výměně zařazen.
Посилання:https://www.denik.cz/ze_sveta/nevydavejte-ho-do-ruska-ukrajina-propustila-podezreleho-ze-sestreleni-letu-mh17-20190905.html
google translate:  переклад
Дата публікації:05.09.2019 20:06:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Zprávy
Додано:05.09.2019 21:03:16
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014