СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Tanjug News Agency
Мова:26 (Croatian / hrvatski)
Заголовок:

Zaplenjen brod zbog pokušaja krijumčarenja migranata

Резюме:

10.September.2019 14:47 ATINA - Grčka obalska straža saopštila je danas da je zaplenila brod i uhapsila dve osobe osumnjičene da su pokušale da prokrijumčare 37 migranata u Italiju.
Obalska straža je navela da je brod koji je plovio pod ukrajinskom zastavom zaustavljen u Jonskom moru, severozapadno od ostrva Zakintos juče ujutru, preneo je AP.

Посилання:http://www.tanjug.rs/full-view.aspx?izb=505991
google translate:  переклад
Дата публікації:09.10.2019 14:47:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Region
Додано:10.09.2019 16:22:29
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014