СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Toronto Sun
Мова:9 (English / English)
Заголовок:

BONOKOSKI: Maple Leaf’s Michael McCain slices and dices Trump

Резюме:Newsweek magazine and other top news agencies couldn’t care less if you or I are livid over Iran’s admitted mistake in its missile downing of Ukraine Flight 752, even if you had family aboard. They’d take our quotes, of course, and try to explain our anguish in a paragraph or two if we had someone […]
Посилання:https://torontosun.com/opinion/columnists/bonokoski-maple-leafs-michael-mccain-slices-and-dices-trump
google translate:  переклад
Дата публікації:13.01.2020 23:53:38
Автор:
Url коментарів:https://torontosun.com/opinion/columnists/bonokoski-maple-leafs-michael-mccain-slices-and-dices-trump#respond
Джерело:
Категорії (оригінал):Columnists
Додано:14.01.2020 0:03:01
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014