СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Neue Zürcher Zeitung
Мова:7 (German / Deutsch)
Заголовок:

Teheran meldet Festnahmen nach Flugzeugabschuss, Internationale Zivilluftfahrtbehörde schickt Experten nach Iran – die neusten Entwicklungen nach dem Flugzeugabschuss in Iran

Резюме:Beim Absturz einer ukrainischen Passagiermaschine bei Teheran sind 176 Personen ums Leben gekommen, die meisten Iraner. Am Samstagmorgen räumte Iran ein, das Flugzeug versehentlich abgeschossen zu haben.
Посилання:https://www.nzz.ch/international/absturz-einer-boeing-737-in-iran-teheran-vermeldet-festnahmen-ld.1532595
google translate:  переклад
Дата публікації:14.01.2020 11:24:01
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:14.01.2020 12:14:10
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014