СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Dnevnik (časopis)
Мова:36 (Slovenian / slovenski)
Заголовок:

Ruski obveščevalci napadli ukrajinsko podjetje v središču ustavne obtožbe Trumpa

Резюме:Ruski vohuni so izvedli hekerski napad na ukrajinsko energetsko podjetje Burisma, ki je v središču ustavne obtožbe predsednika Donalda Trumpa, je sporočilo ameriško podjetje za kibernetsko varnost Area 1. Ruska obveščevalna služba GRU je vdrla v...
Посилання:https://www.dnevnik.si/1042919487/svet/ruski-obvescevalci-napadli-ukrajinsko-podjetje-v-srediscu-ustavne-obtozbe-trumpa
google translate:  переклад
Дата публікації:14.01.2020 14:04:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Svet
Додано:14.01.2020 14:16:18
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014