СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Bild
Мова:7 (German / Deutsch)
Заголовок:

Zu viel Konkurrenz - Prostituierte machen schlechte Geschäfte

Резюме:Prostituierte machen jetzt schlechte Geschäfte: Ukrainische Hure beschwert sich über Konkurrenz in den Fanzonen Die Ukraine ist das Land der Prostituierten. Schätzungen zufolge gibt es rund 100 000 Frauen davon. BILD am SONNTAG im Gespräch mit der Hure Olga...
Foto: dpa


Посилання:http://www.bild.de/sport/fussball-em-2012-polen-ukraine/em-2012/schlechte-geschaefte-fuer-prostituierte-24696234.bild.html
google translate:  переклад
Дата публікації:17.06.2012 0:18:45
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Headlines;Fussball EM 2012;Fussball EM
Додано:17.06.2012 0:10:23
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014