СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Timpul de dimineață
Мова:24 (Romanian / română)
Заголовок:

Sinodul BOR: Autocefalia Bisericii Ortodoxe din Ucraina, realizabilă prin înțelegerea dintre Patriarhia Ecumenică și a Moscovei

Резюме:​Sfântul Sinod al Bisericii Ortodoxe Române s-a declarat de acord joi cu acordarea autocefaliei întregii Biserici Ortodoxe din Ucraina, precizând însă că aceasta se poate realiza numai prin înţelegerea dintre Patriarhia Ecumenică şi Patriarhia Moscovei şi prin consens panortodox, informează Agerpres.
Посилання:https://www.timpul.md/articol/sinodul-bor-autocefalia-bisericii-ortodoxe-din-ucraina-realizabila-prin-inelegerea-dintre-patriarhia-ecumenica-i-a-moscovei-152134.html
google translate:  переклад
Дата публікації:14.02.2020 7:52:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Actualitate
Додано:14.02.2020 8:14:15
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014