СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Gelnhäuser Tageblatt
Мова:7 (German / Deutsch)
Заголовок:

«Fuck off, Sol Campbell» - Protest gegen Reisewarnung

Резюме:Donezk (dpa) - Mit einer kontroversen Aktion haben englische Fußball-Fans gegen eine EM-Reisewarnung des früheren Nationalspielers Sol Campbell wegen des vermeintlichen Rassismus in der Ukraine protestiert. Rund zwei Dutzend Anhänger der Three Lions präsentierten vor dem letzten Gruppenspiel gegen den Co-Gastgeber in Donezk einen selbst gebastelten Sarg. Etwa 300 Fans...
Посилання:http://www.gelnhaeuser-tageblatt.de/sport/em-2012/nachrichten/12104879.htm
google translate:  переклад
Дата публікації:19.06.2012 17:56:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Nachrichten
Додано:19.06.2012 15:00:23
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014