СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:De Morgen
Мова:19 (Dutch / Nederlands)
Заголовок:

AA Gent zet Rapid Wien opzij en mag zich opmaken voor dubbele confrontatie met Dynamo Kiev

Резюме:AA Gent heeft zich geplaatst voor de laatste voorronde van de Champions League. De Buffalo’s zetten in eigen huis Rapid Wien opzij met 2-1. In de volgende ronde wacht Dynamo Kiev. De Oekraïners wonnen eerder op de avond van AZ met 2-0.
Посилання:https://www.demorgen.be/nieuws/aa-gent-zet-rapid-wien-opzij-en-mag-zich-opmaken-voor-dubbele-confrontatie-met-dynamo-kiev~b0d1b6d4/
google translate:  переклад
Дата публікації:15.09.2020 23:29:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:16.09.2020 0:00:47
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014