СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Het Belang van Limburg
Мова:19 (Dutch / Nederlands)
Заголовок:

Onoplettende bestuurder staat stil op zebrapad, maar daar laat deze voetganger zich niet door tegenhouden

Резюме:

Sommige mensen zijn niet te stoppen wanneer ze een doel voor ogen hebben. Dat was onlangs het geval in de Oekraïense hoofdstad Kiev. Een bestuurder stond met zijn opvallende sportwagen op het zebrapad met vier richtingaanwijzers aan, maar een voetganger was niet van plan om zich door de versperring te laten tegenhouden.

Посилання:https://www.hbvl.be/cnt/dmf20200915_97597656/onoplettende-bestuurder-staat-stil-op-zebrapad-maar-daar-laat-deze-voetganger-zich-niet-door-tegenhouden
google translate:  переклад
Дата публікації:16.09.2020 7:00:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:16.09.2020 8:00:42
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014