СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Tanjug News Agency
Мова:26 (Croatian / hrvatski)
Заголовок:

Istočna Evropa: Broj zaraženih od korone prešao pet miliona

Резюме:

21.November.2020 12:30 MINSK, SOFIJA - Broj slučajeva korona virusa u istočnoj Evropi danas je prešao pet miliona, dok vlade širom evropskog kontinenta preduzimaju mere da pokušaju da obuzdaju sve vecći broj slučajeva.
Region, koji se sastoji od Belorusije, Bugarske, Češke, Mađarske, Poljske, Moldavije, Rumunije, Rusije, Slovačke i Ukrajine, ima najveći broj prijavljenih slučajeva Kovid-19 u Evropi, preneo je Rojetrs.

Посилання:http://www.tanjug.rs/full-view.aspx?izb=607508
google translate:  переклад
Дата публікації:21.11.2020 12:30:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):COVID-19
Додано:21.11.2020 14:18:47
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014