СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Lietuvos Rytas
Мова:39 (Lithuanian / lietuvių)
Заголовок:

Ukrainos krepšinio rinktinėje sukilimas: žaidėjai atsisakė žaisti su pasą turinčiu amerikiečiu

Резюме:Ukrainos krepšinio rinktinės senbuvių sprendimas privertė paklusti nacionalinės ekipos vedlį latvį Ainarą Bagatskį. Jis pranešė, kad pirmasis natūralizuotas Ukrainos krepšininkas Stevenas Burttas išbraukiamas iš kandidatų sąrašų ir tikrai nežais Europos krepšinio čempionato atrankoje.
Посилання:http://www.lrytas.lt/sportas/krepsinis/2020/11/21/news/ukrainos-krepsinio-rinktineje-sukilimas-zaidejai-atsisake-zaisti-su-pasa-turinciu-amerikieciu-17213701/
google translate:  переклад
Дата публікації:21.11.2020 15:20:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Krepšinis
Додано:21.11.2020 16:02:53
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014