СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Yam
Мова:24 (Romanian / română)
Заголовок:

Deputații se vor convoca într-o ședință la care va fi creată Comisia de anchetă pe marginea cazului Ceaus

Резюме:În această săptămână, Parlamentul va crea o Comisie de anchetă care va investiga răpirea cetățeanului ucrainean Nicolae Ceaus. Despre aceasta președintele PSRM, Igor Dodon, a declarat la postul de televiziune Primul în Moldova. “În această săptămână va avea loc ședința Parlamentului la care va fi creată Comisia de anchetă pe marginea cazului Ceaus. Nu contează […]
Посилання:https://news.yam.md/ro/story/11672607
google translate:  переклад
Дата публікації:08.04.2021 0:00:07
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:07.04.2021 22:29:30
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014