СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Rhein Main Presse
Мова:7 (German / Deutsch)
Заголовок:

Merkel würde zu EM-Finale mit Deutschland nach Kiew reisen

Резюме:Berlin (dpa) - Trotz der schwierigen Menschenrechtslage in der Ukraine will Kanzlerin Angela Merkel beim Einzug der deutschen Fußball-Nationalelf ins EM-Finale nach Kiew fahren. Das verlautete aus Regierungskreisen in Berlin. Die CDU-Chefin hatte dem Löw-Team ihren Besuch bereits angekündigt. Das sagte Manager Oliver Bierhoff. Offiziell will sie sich dazu aber erst nach dem...
Посилання:http://www.rhein-main-presse.de/nachrichten/politik/ausland/12130824.htm
google translate:  переклад
Дата публікації:26.06.2012 8:00:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Ausland
Додано:26.06.2012 4:06:51
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014