СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Gelnhäuser Tageblatt
Мова:7 (German / Deutsch)
Заголовок:

Merkel würde zu EM-Finale mit Löw-Elf reisen - Grünen-Kritik

Резюме:Berlin (dpa) - Wenn es die deutsche Fußball-Nationalmannschaft ins EM-Finale schafft, will Kanzlerin Angela Merkel im Stadion in Kiew sitzen - trotz der schwierigen Menschenrechtslage in der Ukraine. Das verlautete aus Regierungskreisen. Merkel hatte dem Team ihre Teilnahme bereits angekündigt. Vor Beginn der EM hatte es geheißen, sollte sich die Lage für die inhaftierte...
Посилання:http://www.gelnhaeuser-tageblatt.de/nachrichten/politik/deutschland/12130926.htm
google translate:  переклад
Дата публікації:26.06.2012 9:56:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Deutschland
Додано:26.06.2012 7:00:27
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014