СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Naftemboriki
Мова:8 (Greek / ελληνικά)
Заголовок:

Τη μνήμη των θυμάτων του Μεγάλου Λιμού στην Ουκρανία τίμησε ο Μπάιντεν

Резюме:Ο πρόεδρος των ΗΠΑ Τζο Μπάιντεν τίμησε σήμερα τη μνήμη των θυμάτων του μεγάλου λιμού στην Ουκρανία, επί καθεστώτος του Στάλιν, επαναλαμβάνοντας επίσης τη στήριξή του στο Κίεβο, στην αντιπαράθεσή του με τη Μόσχα.
Посилання:https://www.naftemporiki.gr/story/1804286/ti-mnimi-ton-thumaton-tou-megalou-limou-stin-oukrania-timise-o-mpainten
google translate:  переклад
Дата публікації:24.11.2021 23:46:00
Автор:naftemporiki.gr
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:25.11.2021 0:09:40




Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014