СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Cyprus Mail
Мова:9 (English / English)
Заголовок:

Battle for Donbas twin cities reaches ‘fearsome climax’, says Ukraine

Резюме:russia's attack on ukraine continues, in lysychanskPresident Volodymyr Zelenskiy said Moscow’s massive air and artillery attacks were aimed at destroying the entire Donbas region and urged Ukraine’s allies to accelerate the shipment of heavy weapons to match Russia on the battlefield. The fight for the twin cities of Sievierodonetsk and Lysychansk in Ukraine’s Luhansk region is...
Посилання:https://cyprus-mail.com/2022/06/23/battle-for-donbas-twin-cities-reaches-fearsome-climax-says-ukraine/
google translate:  переклад
Дата публікації:23.06.2022 8:05:01
Автор:
Url коментарів:https://cyprus-mail.com/2022/06/23/battle-for-donbas-twin-cities-reaches-fearsome-climax-says-ukraine/#respond
Джерело:
Категорії (оригінал):Featured;Russia;Ukraine;featured
Додано:23.06.2022 8:21:07
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014