СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Mladá fronta DNES
Мова:5 (Czech / čeština)
Заголовок:

Švýcarsko v květnu dovezlo ruské zlato. Poprvé od invaze na Ukrajinu

Резюме:Po třech měsících přistoupilo Švýcarsko k importu zlata z Ruska. Vyplývá to z údajů švýcarské federální celní správy. Mezi oběma zeměmi jde o první zásilku od února, kdy se dodávky přerušily v důsledku ruské invaze na Ukrajinu.
Посилання:https://www.idnes.cz/ekonomika/zahranicni/svycarsko-dovoz-ruske-zlato-zapadni-sankce.A220622_173936_eko-zahranicni_rie#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=idnes&utm_content=main
google translate:  переклад
Дата публікації:23.06.2022 9:48:00
Автор:
Url коментарів:https://www.idnes.cz/ekonomika/zahranicni/svycarsko-dovoz-ruske-zlato-zapadni-sankce.A220622_173936_eko-zahranicni_rie/diskuse
Джерело:
Категорії (оригінал):Ekonomika - Zahraniční
Додано:23.06.2022 10:04:57
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014