СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:КРОСС
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Наемник от САЩ съобщи за участието на британските специални части SAS в битките в Украйна

Резюме:/КРОСС/ Бойци на британското спецподразделение Special Air Service са се присъединили към украинската армия на фона на операцията на руските въоръжени сили, това заяви американският наемник в интервю за журналиста Сет Харп. В същото време американецът отбеляза, че военната подкрепа на елитното британско подразделение от специалните части не осигурява предимство на въоръжените сили на Украйна. Поради липса на координация един от бойците на SAS е бил убит от екипажа на украински бронетранспортьор. Военният подчертава, че случаите на приятелски огън са често явление за въоръжените сили на Украйна.   Източник: NEWSFRONT
Посилання:https://www.cross.bg/ykraiina-sili-vuoruzhenite-1694998.html
google translate:  переклад
Дата публікації:23.06.2022 12:45:00
Автор:Агенция КРОСС
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):СВЯТ
Додано:23.06.2022 13:17:53
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014