СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Der Spiegel
Мова:7 (German / Deutsch)
Заголовок:

Militärhistoriker Sönke Neitzel diskutiert über den Ukrainekrieg mit SPIEGEL-Abonnentinnen und Abonnenten

Резюме:Sanktionen werden am Verhalten Präsident Putins wenig ändern, ist Militärhistoriker Sönke Neitzel überzeugt. Deshalb müssten die Deutschen wieder in der Lage sein, Krieg zu führen. Diskutieren Sie darüber beim SPIEGEL Deep Dive. Moderiert von Reporterin Susanne Koelbl.
Посилання:https://www.spiegel.de/backstage/militaerhistoriker-soenke-neitzel-diskutiert-ueber-den-ukrainekrieg-mit-spiegel-abonnentinnen-und-abonnenten-a-2a603632-e7b9-40a7-975f-ac3efcbdbe38
google translate:  переклад
Дата публікації:23.06.2022 13:21:33
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Backstage
Додано:23.06.2022 14:00:45
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014