СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Iltalehti
Мова:11 (Finnish / suomi)
Заголовок:

Sauli Niinistö: Linnan juhlissa kätellään

Резюме:Tasavallan presidentti Sauli Niinistö kertoo Linnan juhlista tiedotustilaisuudessa, jonka IL-TV lähettää suorana. Tasavallan presidentti kertoi tänään, millaiset Linnan juhlat on tulossa. – Voi tuntua, että juhlan aihetta on vähän. Itsenäisyyspäivän vastaanotto on hyvä osoittaa kiitosta ja kunnioitusta, Niinistö sanoo heti tiedotustilaisuuden aluksi, ja viittasi koronapandemiaan ja Ukrainaan sotaan.
Посилання:https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/0d807e04-c848-4684-9fc6-a78efc3d0d2d
google translate:  переклад
Дата публікації:24.11.2022 11:25:53
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):viihdeuutiset
Додано:24.11.2022 14:19:55
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014