СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:SR Nyheter
Мова:29 (Swedish / svenska)
Заголовок:

Ukrainska kärnkraftverket uppkopplat mot elnätet igen

Резюме:Det ukrainska kärnkraftverket Zaporizjzja är åter uppkopplat mot elnätet. Dieselgeneratorerna som hittills försett kärnkraftverket med el är nu bortkopplade, meddelar Ukrainas atomenergimyndighet.Kärnkraftverket har i flera omgångar varit bortkopplade från elnätet efter rysk beskjutning.Elektricitet behövs för att kyla ner reaktorerna och för att andra grundläggande säkerhetsfunktioner ska fungera.
Посилання:https://sverigesradio.se/artikel/8195769
google translate:  переклад
Дата публікації:24.11.2022 15:15:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:24.11.2022 16:11:00
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014