СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Dnevni List
Мова:26 (Croatian / hrvatski)
Заголовок:

Rusi poslali elitne desantne jedinice u Donbas

Резюме:

Britansko ministarstvo odbrane u četvrtak ujutru je objavilo novi izvještaj svojih vojnih obavještajaca o situaciji u Ukrajini, prenosi BBC.  U izvještaju se navodi kako je Rusija u posljednje dvije sedmice vjerovatno prebacila veće segmente svojih vazdušno desantnih jedinica (VDV) na ratišta u istočnim regijama Lugansku i Donjecku. Od septembra do...

The post Rusi poslali elitne desantne jedinice u Donbas appeared first on Dnevni.ba.

Посилання:https://dnevni.ba/rat-u-ukrajini/rusi-poslali-elitne-desantne-jedinice-u-donbas/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=rusi-poslali-elitne-desantne-jedinice-u-donbas
google translate:  переклад
Дата публікації:24.11.2022 15:36:55
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):RAT U UKRAJINI
Додано:24.11.2022 16:26:21
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014