СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Kronen Zeitung
Мова:7 (German / Deutsch)
Заголовок:

Parlamentarier in der Ukraine liefern sich wüste Prügelei

Резюме:Im ukrainischen Parlament haben sich zahlreiche Abgeordnete am Dienstag wieder einmal eine heftige Rauferei geliefert. Die Auseinandersetzung entbrannte an einem Streit über die Sprache im Parlament. Ein Vertreter der regierenden Partei der Regionen, Olexander Efremow, hatte seine Rede auf russisch begonnen - wogegen die Abgeordneten der nationalistischen Partei Swoboda mit lauten Rufen protestierten.
Посилання:http://www.krone.at/Nachrichten/Parlamentarier_in_der_Ukraine_liefern_sich_wueste_Pruegelei-Fast_schon_Tradition-Story-355289?utm_source=krone.at&utm_medium=RSS-Feed&utm_campaign=Nachrichten
google translate:  переклад
Дата публікації:19.03.2013 15:32:36
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:19.03.2013 15:00:55
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014