СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Frankfurter Allgemeine Zeitung
Мова:7 (German / Deutsch)
Заголовок:

Operation in Belgorod: Nationalisten gegen Putin

Резюме:

Auftritt vor der Presse: Denis Kapustin (Mitte) ist angeblich Gründer und Kommandeur des „Korps“ und trat am 24. Mai in der Region Sumy vor Kameras.

Die Ukraine distanziert sich von der Operation in Belgorod. Wer sind die Männer hinter der „Legion Freiheit Russlands“ und dem „Russische Freiwilligenkorps“?

Посилання:https://www.faz.net/aktuell/politik/ausland/belgorod-diese-nationalistischen-verbaende-sollen-operation-ausgefuehrt-haben-18919612.html
google translate:  переклад
Дата публікації:25.05.2023 20:05:05
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:26.05.2023 9:11:42
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014