СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Le Figaro Magazine
Мова:12 (French / français)
Заголовок:

La sélection du Figaro Live: les vidéos qu'il ne fallait pas rater ce lundi 18 septembre

Резюме:Les forces militaires ukrainiennes affirment regagner du terrain, Charles III et Camilla en France , Gérald Darmanin sur la crise à Lampedusa ...Chaque jour, la rédaction Le Figaro Live vous partage les vidéos les plus marquantes pour suivre l'actualité en quelques clics seulement.
Посилання:https://www.lefigaro.fr/choix-redaction/la-selection-du-figaro-live-les-videos-qu-il-ne-fallait-pas-rater-ce-lundi-18-septembre-20230918
google translate:  переклад
Дата публікації:18.09.2023 23:01:37
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Choix de la rédaction
Додано:19.09.2023 0:02:00
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014