СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Iltalehti
Мова:11 (Finnish / suomi)
Заголовок:

Venäjällä aloitettiin säästökuuri sotaa varten – Uuden­vuodenjuhlia peruttu

Резюме:Tähän artikkeliin on koottu Ukrainan sodan keskeisimmät tapahtumat lauantailta 9. joulukuuta. Kyseessä on sodan 653. päivä. Kansainvälinen olympiakomitea (KOK) päätti perjantaina, että venäläiset ja valkovenäläiset yksilölajien urheilijat saavat osallistua ilman maatunnuksia Pariisin olympialaisiin 2024. Ukrainan ulkoministeriö tuomitsi KOK:n päätöksen lauantaina julkaisemassaan tiedotteessa. Ministeriön mukaan olympiakomitea mahdollistaa sotaa tukevien symbolien tai viestien välittämisen. Aiheesta kirjoittaa Kyiv Independent -lehti.
Посилання:https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/062aad9e-454d-4ae8-a93c-64c9ca754fe2
google translate:  переклад
Дата публікації:09.12.2023 23:16:26
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):ulkomaat
Додано:10.12.2023 0:08:46
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014