СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Iltalehti
Мова:11 (Finnish / suomi)
Заголовок:

Boikotoiko Ukraina olympialaisia? Ministeri: "Ei hätiköityjä päätöksiä"

Резюме:Kansainvälisen olympiakomitean päätös sallia venäläis- ja valkovenäläisurheilijat Pariisin kesäolympialaisissa on herättänyt suuria tunteita. Kansainvälinen olympiakomitea teki perjantaina kohauttavan päätöksen, kun se päätti sallia venäläis- ja valkovenäläisurheilijoiden osallistumisen Pariisin kesäolympialaisiin. Urheilijat saavat kisata ilman maatunnuksia. Venäjän urheiluministeri Oleg Matitsin kutsui Kansainvälisen olympiakomitean (KOK) asettamia ehtoja venäläisurheilijoiden osallistumiselle olympialaisiin "syrjiviksi".
Посилання:https://www.iltalehti.fi/muutlajit/a/5be19dcf-6663-4588-b344-bb9fefa9f8c3
google translate:  переклад
Дата публікації:10.12.2023 1:25:18
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):muutlajit
Додано:10.12.2023 2:08:43
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014