СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Iltalehti
Мова:11 (Finnish / suomi)
Заголовок:

Venäjä on värvännyt valtavan määrän nepalilaisia sotimaan Ukrainassa

Резюме:Tähän juttuun on koottu Ukrainan sodan keskeisimmät tapahtumat perjantailta 11. helmikuuta 2024. Kyseessä on sodan 718. päivä. Venäjä on rekrytoinut sotaan Ukrainassa palkkasotilaita koko sodan ajan. Jevgeni Prigožinin kuoleman jälkeen hänen johtamat Wagner-joukot hajotettiin. Venäjä on kerännyt palkka-armeijoita Redut-nimisen verkoston alaisuuteen. Tammikuussa uutisoitiin jalkapallohuligaani- ja äärioikeistopiireistä tutusta Espanola nimellä kulkevasta palkka-armeijasta, joka toimisi Putinin Yhtenäinen Venäjä -puolueen rahoittamana.
Посилання:https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/85c3b472-08fc-4c8d-b479-532956a21e8d
google translate:  переклад
Дата публікації:12.02.2024 9:56:58
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):ulkomaat
Додано:12.02.2024 10:09:29
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014