СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:24 часа
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Биха активисти от ’’Фемен’’ в Одеса

Резюме:Ръководителката на украинското феминистко движение Ръководителката на украинското феминистко движение "Фемен", още една активистка и политическият консултант на движението са били бити от специалните части в Одеса, съобщиха от организацията в официалния им сайт. Докато излизали от апартамент в града, Анна Гуцол, другата ръководителка Александра Шевченко и Виктор Цвяки били нападнати.
Посилання:http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=2247339
google translate:  переклад
Дата публікації:18.08.2013 20:11:13
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Свят | Други
Додано:18.08.2013 17:03:29
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014