СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:La Croix
Мова:12 (French / français)
Заголовок:

Guerre en Ukraine : dans la région de Kharkiv, la peur de l’occupation pousse à la fuite

Резюме:

Plus de 7 500 personnes ont été évacuées des villages menacés par la nouvelle offensive russe lancée dans la région de Kharkiv le 10 mai. Policiers, secouristes et volontaires se sont mobilisés pour mener ces opérations délicates, à portée de feu de l’armée russe.

Посилання:https://www.la-croix.com/international/guerre-en-ukraine-dans-la-region-de-kharkiv-la-peur-de-l-occupation-pousse-a-la-fuite-20240515
google translate:  переклад
Дата публікації:15.05.2024 7:17:29
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):International
Додано:15.05.2024 8:04:05
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014