СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Xtra
Мова:6 (Danish / dansk)
Заголовок:

Thorning: Ukraine kan ikke også være i union med Rusland

Резюме:Der er grænser for, hvor tæt Ukraine kan samarbejde med Rusland, hvis den tidligere sovjetrepublik stadig vil gøre sig håb om at underskrive en associerings- og partnerskabsaftale med EU. Det budskab …
Посилання:http://www.fyens.dk/article/2426125:Business-Fyn--Thorning--Ukraine-kan-ikke-ogsaa-vaere-i-union-med-Rusland?rss
google translate:  переклад
Дата публікації:19.12.2013 13:52:33
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Business-Fyn
Додано:19.12.2013 12:01:21
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014