СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Reuters
Мова:9 (English / English)
Заголовок:

UPDATE 1-Archer-Daniels-Midland to pay $54 mln over U.S. bribery charges

Резюме:WASHINGTON, Dec 20 (Reuters) - Archer-Daniels-Midland Co , one of the world's largest agricultural trading houses, agreed to pay more than $54 million to resolve U.S. criminal and civil charges that it paid bribes to Ukrainian officials for tax benefits, a U.S. Justice Department official said on Friday.
Посилання:http://www.reuters.com/article/2013/12/20/adm-bribery-idUSL2N0JZ22U20131220?type=companyNews&feedType=RSS&feedName=companyNews
google translate:  переклад
Дата публікації:21.12.2013 0:30:28
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):companyNews
Додано:20.12.2013 23:13:01
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014