СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Lietuvos Rytas
Мова:39 (Lithuanian / lietuvių)
Заголовок:

Per 20 metų valdžia taip ir nepažino paprastų šalies gyventojų (Komentarai)

Резюме:Vienas reikšmingiausių šių metų įvykių – Lietuvos pirmininkavimo metu vos ne ties skilimo slenksčiu atsidūrusi Ukraina. Lietuva, valdančioji koalicija (tik „Tvarka ir teisingumas“ dar nepasakė savo aiškios nuomonės), opozicija nedviprasmiškai remia Ukrainos eurointegraciją, praktiškai jos vakarinę dalį, ir stoja į atvirą kovą su Rusija, kuriai jos planuose lipdant naują imperiją, Euraziją, Ukraina yra esminis elementas.
Посилання:http://www.lrytas.lt/-13874478161385400404-per-20-metų-valdžia-taip-ir-nepažino-paprastų-šalies-gyventojų.htm?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=rss
google translate:  переклад
Дата публікації:21.12.2013 6:00:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Komentarai
Додано:21.12.2013 6:03:04
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014