СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Novinar Новинар
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Татяна Лолова събира шапки от цял свят

Резюме: Татяна Лолова къта в дома си шапки за близо 50 000 лева, предаде в. „Всеки ден" от нейни близки. Една от любимите комедийни актриси още от младежките си години има слабост към капелите. Цял живот тя ги събира от най-различни държави. Лолова, която през февруари ще празнува 80-годишен юбилей, много се гордее със стилната си колекция. Самата тя си купува такъв аксесоар от всеки нов град, в който отиде на турне или на почивка. Отделно нейни приятели, знаейки за тази нейна страст, също й носят шапки от цял свят. Актрисата има капели за всеки сезон и за всеки случай. Държи ги в специален гардероб, така че да не се мачкат или зацапват. Таня е голям чешит и така се грижи за капелите си, все едно са нейни деца, споделят нейни колеги. Всеки път ни изненадва с нов аксесоар. Страстта на Лолова към шапките идва вероятно от руско-украинския произход на майка й. В Русия и Украйна капелите са на особена почит и тамошните жени имат най-малко 20 различни. Самата Лолова е постоянен клиент на...
Посилання:http://www.novinar.net/news/tatiana-lolova-sabira-shapki-ot-tcial-sviat_NDUwMjsxOQ==.html
google translate:  переклад
Дата публікації:21.12.2013 14:10:54
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:21.12.2013 13:11:21
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014