СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Borlänge Tidning
Мова:29 (Swedish / svenska)
Заголовок:

Ukraina först ut i Eurovision

Резюме:

Ukraina har, som första land, valt sitt tävlingsbidrag till Eurovision Song Contest, ESC. Det blir Maria Jaremtjuk som representerar landet med sin låt "Tick-tock!", uppger European Broadcasting Union på sin hemsida.

Jaremtjuk besegrade 19 andra tävlande med sin upptempolåt, däribland flera som tidigare har deltagit i tävlingen. Semifinalerna hålls i Köpenhamn den 6 och 8 maj.

Посилання:http://www.dt.se/nojekultur/1.6631399-ukraina-forst-ut-i-eurovision
google translate:  переклад
Дата публікації:21.12.2013 16:55:09
Автор:
Url коментарів:
Джерело:dt.se, http://dt.se/1.4144795
Категорії (оригінал):Artikel
Додано:21.12.2013 16:15:24
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014