СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Iltalehti
Мова:11 (Finnish / suomi)
Заголовок:

Tämä mallikaunotar on taas vapaalla jalalla

Резюме:Kate Upton erosi tanssijarakkaastaan. Tästä uutisesta ovat monet miehet mielissään. Yksi mallimaailman kuumimmista nimistä, Kate Upton, 21, on jälleen sinkku. Kate ehti seurustella ukrainalaistanssija Maksim Chmerkovskiyn, 33, kanssa puolisen vuotta. Mies tunnetaan Yhdysvaltojen Tanssii tähtien kanssa -kisasta.
Посилання:http://www.iltalehti.fi/viihde/2013122117863349_vi.shtml
google translate:  переклад
Дата публікації:21.12.2013 18:18:30
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:21.12.2013 17:10:50
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014