СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:КРОСС
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Пребиха опозиционна журналистка близо до Киев

Резюме:/КРОСС/ Неизвестни лица днес жестоко пребиха украинската опозиционна журналистка и проевропейска активистка Тятяна Черновил в района на селището Гора, което се намира между Киев и Бориспол, съобщи BBC. „По предварителни данни на полицията Черновил е пътувала със собствения си автомобил и внезапно е била засечена от друга кола, от която са излезли няколко мъже. Неизвестните нападатели са извадили журналистката от колата, пребили са я и след това са я хвърлили край пътя", съобщи МВР на Украйна. Президентът на страната Виктор Янукович вече поиска да се предприемат всички мерки за разследване на нападението срещу журналистката.  
Посилання:http://www.cross.bg/opozitzionna-zhyrnalistkata-chernovil-1388567.html
google translate:  переклад
Дата публікації:25.12.2013 11:06:00
Автор:Агенция КРОСС
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):СВЯТ
Додано:25.12.2013 9:12:25
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014