СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Mediapool.bg
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Украинска опозиционна журналистка жертва на жесток побой

Резюме: Украинската опозиционна журналистка Татяна Черновил е била жестоко пребита от неизвестни лица в сряда в района на селището Гора, което се намира между столицата Киев и Бориспол, съобщи ББС.  По предварителни данни на полицията Черновил е пътувала със собствения си автомобил и внезапно е била засечена от друга кола, от която са излезли няколко мъже. Неизвестните нападатели са извадили журналистката от колата, пребили са я и след това са я хвърлили край пътя, съобщават от полицията.  Президентът на страната Виктор Янукович  поиска да се предприемат всички мерки за разследване на нападението срещу журналистката.
Посилання:http://www.mediapool.bg/ukrainska-opozitsionna-zhurnalistka-zhertva-na-zhestok-poboi-news215050.html
google translate:  переклад
Дата публікації:25.12.2013 11:47:46
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Свят
Додано:25.12.2013 10:09:52
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014