СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Hajdú Online
Мова:14 (Hungarian / magyar)
Заголовок:

Ukrajnai tüntetések – Összevertek egy újságírónőt, a kijevi tüntetések egyik aktivistáját

Резюме:Kijev, 2013. december 25., szerda (MTI) - Két ismeretlen férfi kedd éjjel brutálisan összeverte Tetyjana Csornovol ukrán újságírónőt, a kijevi EU-párti tüntetések ismert aktivistáját - hozta nyilvánosságra szerdán a helyi média.
Посилання:http://www.haon.hu/ukrajnai-tuntetesek-osszevertek-egy-ujsagironot-a-kijevi-tuntetesek-egyik-aktivistajat/2443951?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed:+haon/nemzetkozi+(Hajdú+Online+Nemzetközi+hírek)
google translate:  переклад
Дата публікації:25.12.2013 13:10:08
Автор:
Url коментарів:http://www.haon.hu/ukrajnai-tuntetesek-osszevertek-egy-ujsagironot-a-kijevi-tuntetesek-egyik-aktivistajat/2443951#comments
Джерело:
Категорії (оригінал):Nagyvilág;tüntetés;újságírónő;Ukrajna;Ukrajnai tüntetések
Додано:25.12.2013 12:07:38
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014