СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Правда
Мова:31770 (Serbian / srpski)
Заголовок:

БАЦИЛИ ЈЕ У ЈАРАК: Претучена украјинска новинарка и активисткња!

Резюме:КИЈЕВ – Тетјана Черновил, украјинска опозициона активисткиња и новинарка која се бави истраживањем корупције међу високим државним функционерима, претучена је данас и остављена у јарку, саопштила је полиција. Непознати нападачи зауставили су рано јутрос у близини Кијева возило Черновилове (34), поломили задње стакло и извукли је из аутомобила, а затим је претукли и оставили у […]
Посилання:http://www.pravda.rs/2013/12/25/bacili-je-u-jarak-pretucena-ukrajinska-novinarka-i-aktivistknja/
google translate:  переклад
Дата публікації:25.12.2013 14:40:51
Автор:
Url коментарів:http://www.pravda.rs/2013/12/25/bacili-je-u-jarak-pretucena-ukrajinska-novinarka-i-aktivistknja/#comments
Джерело:
Категорії (оригінал):Актуелно;Свет
Додано:25.12.2013 13:04:02
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014