СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Darik Radio Дарик Радио
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Двама украински проевропейски активисти са били нападнати

Резюме:Властите в Украйна съобщиха за нападения срещу двама местни проевропейски активисти, включително журналистка от опозицията, предаде Франс прес, цитирана от БТА. Мрежовото издание Украинска правда помества снимки на своята пострадала сътрудничка Татяна Чорновил. Тя е със счупен нос, получила е мозъчно сътресение и многобройни травми. Журналистката пише за електронния вестник твърде критични статии за президента Виктор Янукович и най-близките му съюзници. Двама мъже спрели колата й недалеч от Киев и я пребили. "Не казваха...
Посилання:http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1194022
google translate:  переклад
Дата публікації:25.12.2013 15:00:18
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Свят
Додано:25.12.2013 13:09:52
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014