СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Le Nouvel Observateur
Мова:12 (French / français)
Заголовок:

UKRAINE. Tollé après l'agression d'une journaliste d'opposition

Резюме:Tetiana Tchornovil, journaliste de la publication "Ukraïnska Pravda" et auteur d'articles très critiques sur le président Ianoukovitch,  a été sauvagement battue par deux inconnus.
Посилання:http://tempsreel.nouvelobs.com/monde/20131225.OBS0670/ukraine-tolle-apres-l-agression-d-une-journaliste-d-opposition.html?xtor=RSS-17
google translate:  переклад
Дата публікації:25.12.2013 15:39:14
Автор:Le Nouvel Observateur avec AFP
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Monde
Додано:25.12.2013 15:01:40
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014