СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Ziare
Мова:24 (Romanian / română)
Заголовок:

Jurnalista "incomoda" batuta cu salbaticie si aruncata in sant, de Craciun

Резюме:O jurnalista ucraineana si militanta impotriva regimului de la Kiev, cunoscuta pentru investigatiile sale care au scos la iveala fapte de coruptie in randul oficialilor, a fost batuta cu salbaticie de indivizi necunoscuti, chiar in noaptea de Craciun.
Посилання:http://www.ziare.com/international/ucraina/jurnalista-incomoda-batuta-cu-salbaticie-si-aruncata-in-sant-de-craciun-1274581
google translate:  переклад
Дата публікації:25.12.2013 16:32:45
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):International
Додано:25.12.2013 15:04:44
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014