СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Focus
Мова:9 (English / English)
Заголовок:

„Mit Stöcken auf den Kopf geschlagen“ - Gewalt-Exzess bei Demo: Ukraines Ex-Minister Luzenko am Kopf verletzt

Резюме:

In der Ukraine werfen Regierungsgegner einer berüchtigten Spezialeinheit brutales Vorgehen gegen Demonstranten vor. Zu den Opfern gehört auch ein prominenter Oppositionspolitiker. Ex-Minister Juri Luzenko geriet zwischen die Fronten, als er schlichten wollte.
Посилання:http://www.focus.de/politik/ausland/mit-stoecken-auf-den-kopf-geschlagen-gewalt-exzess-bei-demo-ukraines-ex-minister-luzenko-am-kopf-verletzt_id_3531903.html
google translate:  переклад
Дата публікації:11.01.2014 16:38:04
Автор:AFP, dpa
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Ausland
Додано:11.01.2014 15:09:31
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014