СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:tvn 24
Мова:21 (Polish / polski)
Заголовок:

Przewodniczący zamknięty, przed parlamentem tłumy. Trzy minuty i Ukraina ma budżet

Резюме: Około trzech minut zajęło parlamentowi Ukrainy głosowanie nad budżetem państwa na 2014 r. Ze względu na zablokowane przez opozycję prezydium parlamentu decyzją kontrolowanej przez rządzącą Partię Regionów większości ustawę budżetową przyjęto bez omówienia.
Посилання:http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/przewodniczacy-zamkniety-przed-parlamentem-tlumy-trzy-minuty-i-ukraina-ma-budzet,388365.html
google translate:  переклад
Дата публікації:14.01.2016 13:25:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:16.01.2014 14:14:36
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014