СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Wiesbadener Tagblatt
Мова:7 (German / Deutsch)
Заголовок:

Keine Einigung auf Debatte über Verfassungsänderung in Kiew

Резюме:Kiew (dpa) - In der krisengeschüttelten Ukraine kommen sich Regierung und Opposition nicht näher. Die Parteien im Parlament scheiterten heute mit dem Versuch, sich auf eine Sondersitzung über ...
Посилання:http://www.wiesbadener-tagblatt.de/politik/ausland/keine-einigung-auf-debatte-ueber-verfassungsaenderung-in-kiew_13869450.htm
google translate:  переклад
Дата публікації:12.02.2014 18:05:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Kirn
Додано:12.02.2014 17:02:53
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014